facebook pixel
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding
slider afbeelding

Jeruzalemstraat 10 bus 401, 2000 Antwerpen

795.000 Euro

PAKHUISLOFT PUR SANG MET DAKTERRAS IN OUDE STADSCENTRUM

Subliem en stijlvolle loft van ca 135 m² in een uniek pakhuis. Het gebouw dateert van 1880 en is in zijn oorspronkelijke glorie hersteld. Het pand is dan ook vanzelfsprekend op de Inventaris van het Bouwkundig Erfgoed opgenomen en bovendien beschermd als monument.

De locatie is super centraal, in de rustige Jeruzalemstraat, een enkelrichting zijstraatje van de net heraangelegde Lange Koepoortstraat en de Minderbroedersrui, in hartje Antwerpen en op wandelafstand van de Grote Markt, met tal van winkels en gezellige restaurants en cafeetjes. Centraler kan u haast niet wonen!

U betreedt de inkomhal van het appartement rechtstreeks vanuit de lift.

De loft bevindt zich op de bovenste verdieping van het pakhuis. Karakteriserend en eyecatching is ongetwijfeld de houten balkenstructuur wat zorgt voor een warm en samenhangend geheel.

Eyecatcher in de leefruimte is de bibliotheekkast. De Siematic keuken is volledig opengewerkt en afgewerkt met kwalitatieve toestellen: oven, microgolfoven, kookvuur, vaatwasser en koelkast en diepvriezer. De combinatie van de witte kasten met het inoxe werkblad is perfect met het authentieke van de loft.

Aansluitend is het prachtige zuidgeoriënteerde terras voorzien van ca 14 m². Hier kan u genieten van een ongestoord zicht op de kathedraal en de boerentoren. Bovendien zit u hier uitermate privé en stil en dit middenin de stad.

Zoals het een loft betaamd, werd de slaapkamer semi opengewerkt. Het centrale hijsmechanisme zorgde ooit om materiaal naar boven te hijsen maar creëert nu een uniek headboard van het bed en een aangename scheiding tussen het slaap- en leefgedeelte.

De slaapkamer met ensuite badkamer is uiterst luxueus afgewerkt. Niet alleen de vrijstaande douche maar ook het jacuzzi bad trekken de aandacht. Dubbele design lavabo en voldoende kastruimte (met wasmachine en droogkast in ingewerkt) zijn eveneens voorzien.

De extra slaapkamer is ideaal te gebruiken als gastenkamer.

Een zeer ruime kelder vervolledigt het plaatje.

Autostaanplaats aan de overkant van de straat kan momenteel bijgehuurd worden.

Verkoopprijs: 795.000 Euro, excl. registratiebelasting.

Het onroerend goed is beschermd als monument (voor meer info over de rechtsgevolgen, ga naar www.onroerenderfgoed.be).

Lees meer

kenmerken

  • verdieping : 4
  • aantal slaapkamers : 2
  • aantal badkamers : 1
  • terras : ja
  • bewoonbare oppervlakte : 135 m²
  • oppervlakte terras 1 : 14 m²
  • kadastraal inkomen : 1.418 EUR
  • EPC : 467 kWh/m²
  • EPC-renovatieplicht: ja
  • EPC

informatieplicht

  • bouwvergunning : ja
  • bestemming : woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde
  • rechterlijke herstel- of bestuurlijke maatregel opgelegd : nee
  • voorkooprecht : nee
  • verkavelingsvergunning : nee
  • p-score: A
  • g-score: A
  • overstromingsgevoelig: nee
  • download overstromingsrapport

bovenstaande gegevens worden enkel verstrekt ter inlichting, zonder contractuele verbintenis of garantie van onzentwegen en kunnen op elk ogenblik gewijzigd worden.

neem contact met ons op via het formulier of rechtstreeks via +32 (0)3 237 48 00 - info@provas.be

  • icon Restaurant restaurant
  • icon Koffiebar koffiebar
  • icon Wijnbar wijnbar
  • icon Museum museum
  • icon Theater theater
  • icon Muziek muziek
  • icon Winkel winkel
  • icon Bakkerij bakkerij